Çok yük taşıdık...

 

Eksen Ağır Nakliyat, sektöründe yenilikçi ve çözüm odaklı bir iş ortağı olmak amacıyla 2004 yılında yola çıktı. Eksen, Türkiye’de karayolu taşımacılığının başlangıç yılları sayılabilecek 1939 yılında faaliyetlerine başlayan Doğu Karadeniz Nakliyat’ın üçüncü kuşak yöneticileri tarafından kurulmuştur. Nakliye sektörünün gelişim tarihinin neredeyse tümüne tanıklık eden bir ekolün temsilcisi olan Eksen Ağır Nakliyat, sektörün geçirdiği her evreyi hizmet standartlarını yükselten bir deneyime dönüştürmüştür.

Geçmişten gelen deneyimini, geleceğin vizyonuyla müşterilerinin hizmetine sunan Eksen, taşıdığı yükün bilinci ve sorumluluğuyla ilerlemeye devam edecektir.

 

her yükün

altından kalkıyoruz...

 

Ulusal ve uluslararası endüstriyel hareketlilik, özellikle ağır nakliyat sektöründe güvenilir ve çözüm odaklı iş ortaklığının önemini artırmaktadır. Eksen Ağır Nakliyat, ekipmandan personele hizmet ağını bu global ihtiyaçlar çerçevesinde tanımlamakta ve geliştirmektedir.

Eksen, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaya yönelik hizmetlerini eksiksiz bir alt yapı ve sürekli gelişimi hedefleyen bir kurumsal anlayış çerçevesinde sunar.

•     Her yük ve taşıma biçimine yönelik geniş ekipman seçeneği

•     İhtisas gerektiren operasyonlarında kanıtlanmış kurumsal deneyim

•     Süreç yönetimi ve stratejik çözümler geliştirmede uzman kadro

•     Uluslararası güvenli taşımacılık normlarına bağlı hizmet politikası

•     Müşterileri ile güvenli, doğru ve anında bilgi paylaşımı

•     Her hizmeti referansa dönüştürmeyi hedefleyen çalışma ilkeleri